Sponsorlu Bağlantılar

0850li Telefon Numarası Sorgulama

0850li Telefon Numarası Sorgulama

Bilinmeyen bir numara tarafından aranan kişiler internette bulunan no sorgulama sitelerine başvurmaktadır. İnternetten telefon numarası sorgulamak, oldukça kolay ve ücretsiz bir işlemdir. Peki, internetten telefon numarası nasıl sorgulanır?

Güvenilir Siteler

İnternetten telefon numarası sorgulayıp bir telefonun nerenin telefonu olduğunu öğrenmek için ihtiyaç duyulan ilk şey bu alanda hizmet veren güvenilir bir internet sitesidir. Sitenin arama kutusuna, hakkında bilgi edinilmek istenen telefon numarasının yazılıp, aratılması yeterlidir. Eğer söz konusu telefon numarasıyla ilgili daha önce bir yorum ya da şikayette bulunulmuşsa bu arama sayesinde öğrenilecektir. Ayrıca bu yolla, telefon numarasının hangi gsm operatörüne ait olduğunu öğrenmek de mümkündür.

0850 Alan Kodu

Kimi alan kodlarından gelen aramalar dönem dönem artış gösterebilmektedir. 0850 nerenin alan kodu sorusu kullanıcılar tarafından sıklıkla sorulmaktadır. 0850, Türk Telekom’un adres değişikliklerinde değiştirilmesi gerekmeyen, göçebe alan kodudur. 0850 alan kodunu kullanan telefon numaraları, birbirlerini ücretsiz arayabilmektedir. 0850 alan kodu, sıklıkla, 00850 alan koduyla karıştırılmaktadır. 00850 Kuzey Kore’nin alan kodudur ve 0850 alan koduyla herhangi bir ilgisi yoktur.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı