Sponsorlu Bağlantılar

2021’in Büyük Gişe Rekorları

Yazın gişe rekorları kıran sezonu şimdiden başlamış olabilir, Iron Man şu anda önde gelen kritik ve ticari şampiyon, ancak bu daha ileriye bakamayacağımız anlamına gelmiyor. Çünkü Indiana Jones , The Dark Knight veya The Incredible Hulk’a seyahatinizi planlıyor olsanız da, on iki ay içinde gitmeyeceğinizden emin olmak için gelecek yıl hala bu kadar çok şey var…

Şu anda planlanmış olan budur (ve bunlar Birleşik Krallık zaman çizelgeleridir – bazen önce ABD versiyonu çıkar)…

https://turkcedublajfullhdizle.com/harry-potter-7/

KURT ADAM Joe Johnston ( Jumanji , Jurassic Park 3 ) Anthony Hopkins, Benicio Del Toro, Hugo Weaving ve Emily Blunt’u eski sinematik bir canavarı yeniden ziyaret etmek için bir araya getiriyor. Van Helsing problemlerinden kaçındığı sürece, yarı makul de olabilir.

X-MEN ORIGINS: WOLVERINE Bunun için büyük umutlarımız var. Gavin ( Tsotsi ) Hood’un yönetmesi ilham verici görünüyor ve onlar bir şekilde Halle Berry’ye ayak uydurmaya çalışmadan bir X-men filmi yapmak harika olacak. Bu, aradığımız Hugh Jackman odaklı hikaye. İlk X-men filmi büyük bir başarı elde ettiğinden beri ve 2009’un en büyük filmlerinden biri olabilir. Ardından Magneto filmi gelecek.

STAR TREK XI Ya da adı ne olursa olsun. Belki de gezegendeki en hevesle beklenen yeniden başlatma, JJ Abrams’ın yeni Star Trek’i önümüzdeki yaza ertelendi ve bu sadece onu çevreleyen beklentiyi artırabilir. Gerçekten çok iyi bir Trek filminin ( Muhtemelen First Contact ) üzerinden uzun zaman geçti ve bu Geek’in 2009’daki büyük umutlarından biri.

HANNAH MONTANA FİLMİ Hayatımızda bunu asla görmek istemiyoruz. Ya da bir sonraki hayatımız. Ya da ondan sonraki. Gelecek yıl, kendine saygısı olan herhangi bir inek için Sex & The City filminin eşdeğeri .

MÜZE 2’DEKİ GECE Hmmm, ilkinden gerçekten o kadar etkilenmedik, ama kesinlikle Ben Stiller’ın onun için ipotek ödemesine yardımcı oldu. Orijinalin kış çıkış yuvasından en iyi gişe rekorları kıran zamanına geçen devam filmi için geri döndü. Hem de çok para kazandıracak.

TERMİNATÖR KURTARMA Risk. Arnie’siz bir Terminatör filmi. McG’nin önceki filmlerini izlemeden kameralarla oynamasına izin verdikleri bir Terminatör filmi. Artı tarafta, Christian Bale iyi bir oyuncu kadrosu, ancak Amerika’da bir PG-13 derecesi için oynamak gerçekten çok kötü bir haber. İç çekmek. Sıradaki ne? Hard Disney’den Ölmek mi?

A-TEAM John Singleton, 80’lerin en ikonik televizyon şovunun büyük ekran versiyonunun kamera arkasında. Söylentiler, Bruce Willis’in Hannibal’ı oynamak için imza atabileceği ve Ice Cube’un BA olacağı konusunda ısrar ediyor. Ama, ee, bir yıl içinde çıkacağı için, bir çatlak almak isteyebilirler…

HIZLI VE ÖFKELİ 4 Gerçekten çok ama çok HIZLI giden arabalar! Eskisinden bile DAHA HIZLI! Paul Walker ve Vin Diesel, her ikisi de bir kez daha kariyer arayışı içinde olmalarına yardımcı olan franchise’a geri döndüler.

TRANSFORMERS 2 Transformers 1 hala biraz dağınık olsa da, yılın en büyük hiti için erken bahsimiz. Bununla birlikte, Michael Bay’in bilgisayar grafikleriyle oynamasına izin vermek paranızın karşılığını kesinlikle garanti ediyor ve savaş 26 Haziran 2009’da yeniden başlıyor.

AVATAR Star Trek’in dışında, şimdi takviminizde tebeşirlenecek olan bu. James Cameron, on yıldan uzun bir süre önce Titanik’ten bu yana büyük bir film yönetmedi ve işaretler, Avatar’ın büyük ekran deneyiminden elde ettiğimiz şeyle ilgili olarak başka bir teknolojik değişimi işaret edebileceği yönünde. İyi ya da kötü olsun, büyüleyici olması garantilidir.

https://turkcedublajfullhdizle.com/

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı