Sponsorlu Bağlantılar

3D Sanal Tur

3D Sanal Tur

Emlak sektörünün ve teknolojinin gelişmesiyle birlikte, müşteriler satın alacakları evleri oturdukları yerden deneyimleme fırsatına ihtiyaç duyarlar. Gerek zamanın kısıtlı olması gerekse de alınacak evin uzakta olması bu hizmeti doğurur. 3d sanal tur hizmetini müşterilerine sağlayan işletme, kaliteli çekimlerle mülklerin içini kayıt altına alıyor ve montajlıyor.

Sanal Turlarla İlanlarınızı Öne Çıkartın

Özellikle sosyal medya ve tv reklamları gibi alanlarda son derece gerekli olan sanal turlar, işletmenin verdiği özel hizmetle şekillenerek, müşterilerinize sunabileceğiniz bir proje halini alıyor. Profesyonel fotoğraflar ve videolarla, ilanlarınızı benzerlerinin önünde bir basamak daha yukarı çıkarabileceksiniz.

360 derece ve drone ile çekilen sanal turlarla, müşterilerinize ürünler hakkında detaylı bilgi verebilir, bu deneyimi onların da yaşamasını sağlayabilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu