Sponsorlu Bağlantılar

Abiye

Abiye

Kına gecesi, düğün, nişan, mezuniyet balosu gibi özel günlerde giyilecek olan kıyafetler çok önemlidir. Çünkü o kıyafeti giyen kişiler, o günleri kıyafetleriyle de hatırlarlar. Abiye böyle günlerde giyilebilecek en değerli parçalardandır. İçerisinde şık olunması istenen modeller incelenerek doğru seçimler yapılabilir.

Abiye Alırken Doğru Seçim Nasıl Olur?

Abiye seçimlerinde pişmanlık yaşamamak ve doğru seçim yapmak için dikkatli olunmalıdır. Abiye elbise alacak olanlar ilk olarak kendisine bir bütçe belirlemelidir. Daha sonra giyeceği ortama uygun olan abiye modelleri belirlemelidir. Doğru bir aksesuar ve ayakkabı ile kombinlenmelidir. Denemekten kesinlikle kaçınılmamalıdır. Bunun yanı sıra abiye modeline uygun bir saç ve makyaj yapılmasıdır. Bu şekilde hareket edildiği zaman çok başarılı abiye kombinleri oluşturulabilir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı