Gündem

ACR Eğitim ve Güvenlik Hizmetleri’nden kapsamlı eğitim

ACR Eğitim ve Güvenlik Hizmetleri, alanında uzman kadrosuyla özel güvenlik görevlisi ve adaylarına silahlı ve silahsız olmak üzere mesleki eğitimler veriyor. Yeni hizmet vermeye başlayan güvenlik şirketi adaylarını bekliyor. 

ACR ğitim ve Güvenlik Hizmetleri tarafından yapılan açıklamada,”5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun ve ilgili mevzuatı doğrultusunda, kamu güvenliğini tamamlayıcı mahiyette ülke genelinde görev yapan yaklaşık 320.000 özel güvenlik görevlisinin, görev yaptıkları hastane, üniversite, havalimanı, alışveriş merkezi, park ve bahçeler, toplu taşıma araçları ve sitelerde amacına uygun, etkin, verimli, sürdürebilir, ölçülebilir, denetlenebilir güvenlik hizmetini sunmasını ve genel kolluk kuvvetleriyle etkili iletişim ve işbirliği ile koordinasyonunu sağlamak için ACR Eğitim ve Güvenlik Hizmetleri Ltd. Şti. ni  kurduk. Talatpaşa Mah. Akçalı Sok. No:4 Kat:1 Kağıthane/İstanbul adresinde ACR Eğitim ve Güvenlik Hizmetleri Ltd. Şti. olarak özel güvenlik görevlisi ve adaylarına silahlı ve silahsız olmak üzere mevzuata uygun nitelikli temel ve yenileme mesleki eğitimler ile hizmet içi eğitim atışları vermekteyiz.” denildi.

Hibya Haber Ajansı

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu