Sponsorlu Bağlantılar

Adblue Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Adblue Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Adblue ağır hizmet taşıtlarında kullanılan bir çeşit sıvıdır. Bu ürünün kullanımı AB (Avrupa Birliği) standartları dahiline alınmıştır. Adblue kullanımı Türkiye’de de yaygınlaşmakta ve süreç içerisinde normlar arasına girmektedir. Adblue üretim süreci sertifikalar, belgeler, standartlar dahilinde gerçekleşebilmektedir. Bu anlamda belgelere sahip, standartlar dahilinde ürünler üretiyorlar. Kullanım açısından önemli olan Adblue ürünlerin kaliteli bir şekilde pazara kazandırılmasını sağlıyorlar.

Adblue Fiyatlandırmaları

Adblue ürünler belirli standartlar dahilinde üretilebilen bir üründür. Bu ürün emisyon oranı üzerine etki ederek SCR donanımlı araçları doğa dostu ve standartlara uygun hale getirmektedir. Adblue fiyatları konusunda başarılı bir fiyat politikası sunuyorlar. Ürün kalitesi göz önünde bulundurularak en uygun fiyatları sunduklarını belirtmek mümkündür.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı