Sponsorlu Bağlantılar

Adblue Nedir?

Adblue Nedir?

Kullanıcılar tarafından “Adblue nedir?” sorusu sıkça gelmektedir. Dizel yakıtlı büyük tonaj ve motorlu araçlarda kullanılan NOx-emisyonunu kimyasal açıdan azaltmakta adblue adı verilen, toksik maddeler içermeyen bir madde kullanılmaktadır. Adblue çevre dostu bir ürün olup taşınabilir sıvılar kategorisinde sıfır risk grubuna yerleştirilmektedir. Aşındırma yeteneği sayesinde çeşitli şekillerde korunması ve saklanması gerekmektedir. Bazı kamyon, traktör, otobüs gibi araçlar Adblue ihtiyacı duyabilmektedir.

Ne Gibi Hizmetler Sunuyorlar?

Alt firma olarak kurulmuş olan firmaları dahilinde Nox azaltıcı (AUS 32) solüsyonunu imal ediyorlar. Bu ürünün yurt dışına ithalatını sağlıyorlar. Geleceğe temiz bir çevre bırakmak adına çalışmalar yürütüyorlar. Yaptıkları işlemlerde dürüstlük anlayışını benimsiyorlar. Kullanıcılarına başarılı bir deneyim hizmeti sunuyorlar. İthalat konusunda rekorlar kırıyor, çevre dostu bir politika izliyorlar.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı