Sponsorlu Bağlantılar

Ağızları Tatlandıracak Yemek Tarifleri

Ağızları Tatlandıracak Yemek Tarifleri

Yeni yemek tarifleri denemek isteyenler Anıl Uzun tarafından hazırlanan site sayesinde ağızlarını tatlandıracak yemek tariflerini öğrenebiliyorlar. İstanbul’da çok sayıda mutfakta çalışarak aşçılık deneyimi ve eğitimi alan Uzun lezzetli tarifleri kolay yapılış yöntemleriyle anlatarak herkesin denemesine yardımcı oluyor. Yemek severler için hazırlamış olduğu sitede börekten kebaba, mantıdan köfteye, kokteylden yaş pastaya kadar pek çok tarif bulunuyor. Tariflerin malzeme listeleri ve nasıl yapılacağını tarife ait sayfada detaylı bir şekilde paylaşıyor.

Ağızlara Tatlandıracak Yaş Pasta Tarifi

Aşçılık mesleğine gönül veren Anıl Uzun’un tarifleri arasında ağızlara tatlandıracak yaş pasta tarifini de bulmak mümkün oluyor. Doğum günü kutlamaları veya yıl dönümleri için ideal olabilecek bu tarif tüm detaylarıyla sayfada paylaşılıyor. Böylelikle sürpriz yapılmak istenen kişiye el emeğiyle hediye verilmiş oluyor. Yaş pastanın tüm yapılış detayları sayfada paylaşıldığı için sorun çıkmadan hazırlanabiliyor.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı