Sponsorlu Bağlantılar

Akıncı Moto Kurye Hizmetleri

Akıncı Moto Kurye Hizmetleri

Gönderilerin en hızlı ve en güvenli şekilde alıcı adresine ulaştırıldığı moto kurye yöntemini uzun yılların tecrübesiyle başarıyla uygulayan Akıncı Lojistik İstanbul genelinde hizmet sunuyor. Şehrin tüm ilçelerinde kolay ulaşılabilir durumda olan firma Maltepe moto kurye olarak da varlık gösteriyor. İstanbul’dan diğer şehirlere gidecek gönderiler için şehirlerarası hizmet sunumu da yapılıyor.

Pendik moto kurye , Ataşehir moto kurye, Tuzla moto kurye, Şile moto kurye, Üsküdar moto kurye, Ümraniye moto kurye, Kartal moto kurye gibi hizmetlere de firmanın iletişim adreslerinden ulaşılabilir.

Moto Kurye Hizmet Fiyatları

Moto kurye hizmetleri birçok yönden avantajlı olması nedeniyle günümüzde sıklıkla kullanılır olmuştur. Ancak fiyatların yüksek olacağı kaygısıyla klasik kargo yöntemlerini kullanmaya devam eden kesim de çoktur. Akıncı Lojistik müşteri memnuniyetinin sağlanması amacıyla uygun fiyat avantajı sunuyor.

Web sitesindeki ilgili bölüme gönderici ve alıcı adresleri girildiğinde talep edilecek ücret görülebiliyor. Şehir dışına gidecek gönderilerde, gidiş ve dönüş hizmetli gönderilerde, VIP ve ekspres gönderilerde özel tarifeler uygulanıyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı