Sponsorlu Bağlantılar

Alara Kaya Kimdir? Katıldığı Yarışmalarda ki Başarısı ile Ün Kazanan Alara Kaya Hangi Alanda Kariyerini Sürdürecek?

20 Haziran 1991’de Almanya’nın Köln şehrinde dünyaya gelen Alara Kaya küçük yaşlardan itibaren modellik yapmaya başladı. 58 kilo ve 1.71 boyunda 30 yaşındaki güzel manken katıldığı pek çok yarışmada başarı elde etti. Alara Kaya Almanya dışında pek çok ülkede de rağbet görüyor ve iş teklifi alıyor.

Alara Kaya Katıldığı Yarışmalar Ve Eğitimi

2017 yılında Miss Turkey finalistleri arasında bulunan Alara Kaya azmi, başarısı, duruşu ve dikkat çekici güzelliği ile önemli bir manken haline geldi. Internationale Business Management
RFH ( Rheinische Fachhochschule Köln ) Universität’da Karşılaştırmalı Edebiyat okuyan güzel isim Fenerbahçeli. Model, oyuncu, sonucu, spikerlik gibi alanlarda kariyerini sürdüren Alara Kaya güzelliğiyle dillere destan olurken aynı zamanda emin adımlarla ilerleyişi ile de bir Türk kadını olarak gurur veriyor. Günümüzün ve geleceğin şüphesiz ki en başarılı mankenlerinden biri olacak dünyaca tanınan bir manken olmanın gururunu yaşatacak olan Alara Kaya kariyerinde tavırlarıyla da başarıyı kazanacak isimlerden biridir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı