Sponsorlu Bağlantılar

Altın İğne Nedir?

Altın İğne Nedir?

Cerrahi müdahale gerektirmeyen altın iğne yöntemi ile cilt üzerinde oluşan deformasyonlar etkili bir şekilde giderilir. Fraksiyonel radyofrekans yöntemi olarak da bilinen altın iğne uygulaması sayesinde güzel ve estetik bir görünüme sahip olmak mümkündür. Kişilerin ihtiyacı doğrultusunda belirlenen seans sayıları sonrasında hedeflenen görünüm elde edilir.

İzmir altın iğne cildin canlı parlak ve lekelerden arındırılmış olmasına yardımcı olur. İşlem sırasında cildin kolajen üretimi tetikleyerek yenilenmesi desteklenir. İzmir altın iğne uygulaması sayesinde yüzde görülen kırışıklıklar, ince çizgiler ve tüm lekeler gözle görülür bir şekilde azaltılır.

İzmir Botoks Nedir?

Botulinum bakterisinden üretilen protein içerikli maddeler botoks işlemlerinde kullanılır. Botoks sayesinde yüzde ve boyun bölgesinde görülen derin kırışıklıklar giderilerek gergin bir yüz görünümü meydana gelir.

Yaşın ilerlemesi ile beraber alın, kaş arası, göz altı ve ağız bölgesinde oluşan ince çizgiler ameliyatsız bir işlem olan botoks ile azaltılır. İzmir botoks uzman ve deneyimli kişiler tarafından kişilerin ihtiyacı doğrultusunda uygulanır. Yüzünüzü anatomik yapısını ve ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran uzman doktorlar hazırladıkları dozlarla botoks işlemini gerçekleştirir. Yüzde görülen derin çizgiler giderilerek sağlıklı ve genç bir görünüm elde edilir.

İzmir Botoks Fiyatları

Yüze güzel ve gergin bir görünüm kazandırmak amacıyla tercih edilen botoks güvenirliği kanıtlanmış bir estetik uygulamadır. Botulinum toksini özel işlemlerden geçirilerek kullanıma hazırlanır. Bu nedenle maliyeti yüksek bir üründür. Botoks fiyatları kişiden kişiye değişir. Kişilerin ihtiyacı olan doz miktarı göz önünde bulundurularak fiyatlandırma yapılır.

Lazer Epilasyon Kimlere Yapılır?

İstenmeyen tüylere kalıcı bir çözüm sunan lazer epilasyon kadın erkek tüm bireyler tarafından kullanılır. Işın demetine sahip olan lazer epilasyon başlığı hedeflenen bölgeyi tarayarak burada bulunan tüy ve kılları kurutur. Her seanstan sonra incelen tüyler zamanla yok olur.

Lazer epilasyon uygulamasından istenilen performansı sağlamanın en önemli yolu cilde ve kıl tipine uygun doğru cihazın tercih edilmesi gerekir. Bunun için işlem öncesinde kişileri cilt ve kıl tipleri analiz edilmeli ve lazer epilasyona uygun olup olmadığına bakılmalıdır. İzmir lazer epilasyon tüm aşamaları uzman kişiler gözetiminde gerçekleştirerek istenilen başarılı sonuca ulaşır.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Sağlık açısından herhangi bir sorun teşkil etmeyen lazer epilasyon işlemi 12 yaş üzeri tüm bireyler tarafından kullanılabilir. Lazer ışınları kıl köklerini ve kıl üreten hücrelerin yapısını tahribata uğrattığı için tüylerin cilt yüzeyinde belirmesini ortadan kaldırır. Lazer epilasyon fiyatları yapılacak seans ve bölge sayısına bağlı olarak değişir.

Dudak Dolgusu Nasıl Uygulanır?

Yüz tipine uygun dolgun ve hacimli dudaklar kişilerin güzel görünmesini sağlar. Özellikle çekici olmayı amaçlayan bayanlar tarafından tercih edilen dudak dolgusu enjeksiyon yardımı ile uygulanır. Medikal estetikçiler tarafından gerçekleştirilecek işlem öncesinde kişinin yüz hatlarına uygun dudak şekli belirlenir ve bu doğrultuda ihtiyaç duyulan dolgu malzemesi hazırlanır.

Hyalüronik asit içerikli özel karışımların bulunduğu dolgu malzemesi ince uçlu iğneler yardımıyla hedeflenen noktalara kontrollü bir şekilde enjekte edilir. Ağrısız ve konforlu bir uygulama olan dudak dolgusu kullanılan malzemenin kalitesine bağlı olarak kalıcılık gösterir.

Dudak Dolgusu Etkisi Ne Kadar Sürer?

Dermal dolgular kullanılarak gerçekleşen dudak dolgusu kalıcılığı kişinin yaşına ve dudak yapısına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Kullanılan hyaluronik asit içerikli vitamin ve mineraller zamanla eriyerek kaybolur. Bu nedenle dudak dolgusunun kalıcılık suresi 1 ya da 1 buçuk yıl arasında değişiyor. Dudak dolgusunda kalıcılığı arttırmak amacıyla farklı yöntemler de kullanılabilir. Bu yöntemlerden biri de İzmir altın iğne uygulamasıdır.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı