Sponsorlu Bağlantılar

Amerika Yapımı Dizi Yayına Girdi

Bazen görünüşte önemsiz bir haber parçasının büyük bir etkisi olabilir. Küçük bir bilgi parçası aniden gözlerinizdeki tartıyı kaldırır ve David Icke’nin haklı olduğunu görmenizi sağlar; gerçekten sürüngen isyancıların dünyasında yaşıyoruz. Evet, dünya kötüdür ve içindeki her şey katlettiklerinin iltihaplı cesetlerinde yaşar. Hepimiz, Jill Velentine’in silahının ikiz namlusunu körü körüne merak eden, kendi vücut salgılarımızın pis balçıklarında dolaşan zombileriz. Belki.

Uzun lafın kısası; Fox, Spaced’i ele geçirdi . Modern geekdom tacının bu mükemmel mücevheri – ve hala Edgar Wright, Simon Pegg, Jessica Stevenson ve Nick Frost’un inkar edilemez harika zihinlerinden ortaya çıkan en anlamlı eser – ABD için yeniden yapılacak. Hiç şüphe yok ki 47 milyar taksitle gelecek; fiber optik ince konseptini ‘ABD Planlama Kurallarının Büyük Kitabı’ tarafından belirtilen rafa ve havuzun o tarafındaki en acımasız komiserlerin yöneticileri tarafından germek. Temelde, hepsi bir avuç piç ve ben onların kürekle çıkardıkları boku izlerken tek başlarına, korkunç bir şekilde acı çekmelerini istiyorum… Ve muhtemelen bir baykuşla. Yalnız bırakın.

https://1080pfilmizle.org/dizi/hellsing-turkce-dublaj-full-hd/

Bazı şeyler sadece… Dokunaklı, mükemmel. Kendilerine ait bir mekan ve zamanda var olurlar ve o zamana aittirler. Bir dönemi mükemmel bir şekilde özetliyorlar, çağın duygularında geziniyorlar ve beyninizin arkasına doğru zamanın ruhuna uygun bir yaban domuzu sürüyorlar. Orada sonsuza dek varlar, zihninizde sıcak ve sımsıkı, düzenli aralıklarla çay ve bisküvi için ziyaret edilmeyi bekleyen ve gençliğimizin eski hikayelerini paylaşmaya hevesli, kabarık takdir yastıklarına uzanmak için.

Tam oradalar… Tam orada ve tam o anda – Yeni Bir Umut, Star Trek TOS, The Prisoner, The Avengers, The Young Ones, The Matrix ve Buffy işte böyle deneyimler… Spaced bir başkaydı . Murdoch’un adamları tarafından yıllar boyunca ve okyanus boyunca tekme ve çığlık atarak sürüklenmesi fikri, düşünmek için korkunç bir şey. Ve şimdiye kadarki en iyi geek-com’u yeniden yaratmanın kontrolünü kime verdiler? Will ve kanlı Grace’in kendini beğenmişliğinden sorumlu olan bir kaçık… Ve Mc-f**king-G – bize Charlie’nin Melekleri Full Throttle’ı ve şimdiye kadar yapılmış en anlamsız pop videolarını satın alan adam.

Evet, bu bir seçenek; ama bu çözümün bir parçası değil… Karnımdaki ağrıyı, her şeyin korkunç kaçınılmazlığını ve Tom Green’in yüzümle ölü bir geyiği dürtmesi gibi tüm dünyanın kafamdaki görüntüsü durmuyor. Tamam, belki bu sonuncusu biraz aşırıydı – ve muhtemelen terapistim için bir sorun… O halde, sona geçelim mi?

Kaynak: https://1080pfilmizle.org/

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı