Sponsorlu Bağlantılar

Anıl Uzun ile Fotoğrafçılık Yolu

Anıl Uzun ile Fotoğrafçılık Yolu

Bir alanda yeni çalışmaya başlayan ya da başlamaya karar veren kişiler için daha önce aynı yollardan geçmiş bir insanın ayak izlerini görmek önemlidir. Başlangıç aşamalarının zorlukları, özgüven eksikliği gibi konular birilerinin deneyiminden faydalanıldığı takdirde kolay aşılır.

Fotoğraf Sanatı Konulu Blog

Fotoğrafçılık yolunda yol almak isteyenler için Anıl Uzun’un tecrübelerini ve fotoğraf yolculuğunu anlattığı bloğu ideal bir yol haritası olabilir. Bilgi ve tecrübelerini esirgemeden herkesle paylaşmaya gayret eden sanatçı, düzenli olarak paylaşımlarda bulunduğu bu blogda fotoğraf sanatı hakkındaki birikimlerini sunmaktan keyif alıyor.

Anıl Uzun, yola ilk çıktığı dönemde hangi fotoğraf makinesi ile başladığından başlayarak adım adım her konuda amatör sanatçılara yol gösteriyor. Tercih edilmesi gereken fotoğraf makineleri hakkında da tavsiyelerde bulunuyor. Işığın nasıl kullanılacağı, ilk çekimlere başlarken bilinmesi gereken incelikler, portre çekimi hakkındaki incelikler, kameranın neleri alması gerektiği hakkında bilgiler derken bu alanda çok sağlam bir kaynak oluşuyor. Konu ile ilgilenen kişilerin mutlaka incelemesi gereken blog herkese katkı sunacaktır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı