Sponsorlu Bağlantılar

Ankara Muhasebecim

Ankara Muhasebecim

Ofisimizde Muhasebe, Vergi, S.G.K., İş Kanunu ve odaların işlemleri yapılmaktadır. Ankara mali müşavirlik, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir tarafından 2006 yılında Ankara merkezli olarak kurulmuştur. Şirket kuruluşu, muhasebe sistemi kuruluşu, muhasebeleştirme aşamaları ve vergilendirme sürecindeki mevzuata hakim olmasıyla kısa zamanda tanınır olmuştur.

Ankara muhasebe Mali müşavirlik genel kabul görmüş muhasebe ilkeleri doğrultusunda bir firmanın kuruluşundan kapanışına kadar tüm aşamalarda mevzuata uygun ve doğru kararlarla hareket etmiş, bu sayede öne çıkmıştır.

Ankara muhasebe Mali müşavirlik vergi kanunlarında yaptığı çalışmalardan dolayı, kanunların tasarı teklifleri ve uygulanması noktasına kadar konunun muhataplarıyla çalışmış halen çalışmaktadır.

Ankara muhasebeci; Mali müşavirlik, vergi, muhasebe, sgk, firmaların kuruluş ve devam süreçlerinde makaleler yazmış internet ortamında bilgilendirmeler yapmış, ödüller, sertifikalar ve katılım belgeleri almıştır.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı