Sponsorlu Bağlantılar

Ankarada Metal Etiket, Uv Baskı ve Ankara Dijital Baskı Çözümleri Ostim Merkezli 333 Reklam İle Tek Bir Yerde Toplanıyor!

333 Reklam A.Ş. , Ankarada Ostim Merkezli bir firma olarak 2017 de kurulmuş kurumsal bir şirkettir. Şirket sahibi; bu sektörde ilk adımını ürün fotoğraf çekimi ve düğün fotoğrafçılığı ile başlamıştır. Sonraki aşamada tabela, dijital baskı, etiket ve metal etiket üretimi ile devam etmiştir. Asansör etiketi, asit indirme etiket, leksan etiket, pvc etiket, kanvas tablo baskı işinin yanı sıra araç giydirme için folyo baskı, araç folyo kaplama ve uygulama işlemlerini de yürütmektedir.

Metal Etiket

Metal etiket çeşitleri ilk olarak kullanılmaya başlandığı dönemlerde ağırlıklı olarak otomotiv sektöründe kullanılan bir etikettir. Daha sonrasında bu etiket çeşidinin var olan avantajlarının her geçen gün daha fazla ortaya çıkmaya başlaması ile beraber kullanım alanında da gözle görülür genişleme meydana gelmiştir.

Metal materyalin üzerine yapılacak baskı ile ortaya çıkmakta olan metal etiket; uyarı levhaları, havacılık, araç plakaları, ilaç sektörü, tabelalar ve dekoratif amaçlar gibi pek çok farklı alanda sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle de son dönemlerde baskı çalışmaları anlamında meydana gelmekte olan gelişmeler ışığında istenilen her boyutta ve tarzda metal etiketler hazırlanmaktadır. Konusunda uzman kişiler tarafından hazırlanacak metal etiketler ile beraber gerek tanıtım gerekse bilgilendirme çalışmaları başarılı bir şekilde yapılabilecektir.

UV Baskı

UV baskı çalışmaları özellikle de reklamcılıkta dijitalleşme ile beraber sıklıkla kullanılmaya başlanmış olan bir baskı çeşidi olarak biliniyor. Baskı için kullanılacak mürekkebin yapışkan malzeme, kaplama, kağıt, akrilik ya da alüminyum malzemeye ulaşır ulaşmaz ultraviyole ışınları kullanılarak hızlıca kurutulması işlemi UV baskı olarak tanımlanmaktadır.

Yapılacak olan UV baskı işleminde baskının yazıcı ile uyum sağlaması durumunda istenilen her yüzeye rahatlıkla uygulanabilmektedir. Bu baskı tekniği en fazla ambalaj  ve etiketlerde kullanılmaktadır. Bununla beraber ahşap plakalar, tekstil malzemelerinde, metal ve PVC ürünlerde de sıklıkla artık UV baskı kullanılarak istenilen sonuçları elde etmek mümkündür. Yapılacak olan UV baskı işlemleri sayesinde artık tanıtım ve bilgilendirme çalışmaları tam olarak firmaların isteklerini yerine getirecek şekilde yapılabilmektedir.

Ankara Dijital Baskı

Ankara dijital baskı çalışmaları özellikle de son dönemlerde oldukça etkili şekilde yapılmaya başlanmıştır. Metinlerin ya da görsellerin birbirinden farklı materyallerin üzerine basılması tekniği temel olarak dijital baskı olarak geçmektedir. Yapılacak olan baskı işleminde ofset baskı işlemlerinde olduğu gibi baskı plakasına ihtiyaç duyulmamaktadır.

Özellikle de son dönemlerde gelişmekte olan teknoloji ile beraber Ankara dijital baskı teknikleri konusunda da gözle görülür değişimler meydana gelmeye başlamıştır. Böyle olunca da firmalar arzu edilen sayıda ve boyuttaki ankara kanvas tablo işlemlerini herhangi bir sorun olmadan en yüksek kalitede yaptırma olanağına sahip oluyorlar. Doğru adımların üzerinde durulması ile beraber de istenilen tarzdaki baskı işlemleri sorunsuzca yapılıyor.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı