Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Halı Yıkama Firması

Antalya Halı Yıkama

Zamanla halılarda bakteri ve toz kalıntıları oluşur. Bu bakteri ve kalıntılar evde yapılan işlemler ve profesyonel olmayan Antalya halı yıkama firmalarının uyguladığı yıkama işlemi ile temizlenmez. Halı yıkama Antalya firmamız, dezenfeksiyon ve toz giderme gereklidir.

Firmamızda kilimler yıkanmadan önce leke kontrolü yapılır ve ardından tozları alınır. Bu işlem sırasında halı, özel olarak tasarlanmış bir makine ile güçlü darbelere ve titreşimlere maruz bırakılır.

Otomatik makinemizde aşağıdaki sıra ile; yumuşatıcı, ultraviyole ışık, ozon ile hazırlanmış solüsyonla derin yıkama yapılır. Halılarınız tam otomatik makinede yıkandıktan sonra asansörle taşınır ve hijyenik ortamda kurumaya bırakılır. Kurutma işleminden sonra revize edilen halı paketlenir ve müşteriye teslim edilir. Antalya halı yıkama fiyatları için web sitemizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu