Spor

Antalya Kumluca’da kurbanlı şampiyonluk duası

Mehmet ŞENTÜRK / ANTALYA (İGFA) – Antalya’da futbolcuları ve kulüp yönetimini ziyarete eden Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu, Başkan Yardımcıları Osman Duran ve Ahmet Alagöz ile birlikte, haftaya yapılacak ilk maç öncesi onlara moral verdi.

Geçen yıl Antalya’da Süper Amatör Lig’de şampiyon olan Kumluca Belediyespor Bölgesel Amatör Lig’de ilk maçını Keçiborlu spor ile yapmaya hazırlanıyor.

Başkan Köleoğlu ,Kumluca Belediyespor’un hedefinin geçen yıl olduğu gibi bu yılda şampiyon olarak bir üst lige çıkmak olduğunu ve takıma çok güvendiğini belirtti.

Takımın başarısı ve kazasız belasız bir sezon geçirmesi için edilen duanın ardından kurban kesimi yapıldı.

Başkan Köleoğlu, şampiyonluk yolunda o sene bu sene diyerek, BAL’da şampiyon olarak Kumluca’ya kupayı getireceklerini söyledi.

Santrafor Oyuncusu Hakan Doğan, Kumluca Belediyespor’u 3.cü Lig’e çıkartma hedefiyle mücadelelerini sürdürdüklerini kaydetti.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu