Gündem

Apartman temizliği karşıyaka

Hijyenik yaşam alanların sağlanması çok önemlidir. Özellikle kalabalık binalar ve site içerideki binaların iç-dış detay ve rutin temizliklerinin yapılması gerekmektedir.

Aile bireylerinin en hassas olduğu noktalardan biri de çocukların sağlığıdır. Bu yüzden temas ettikleri her yüzeyin hijyenik olmasına özen gösterilmektedir. Salgınla mücadele sonucu da çevremizde temizliğe iki kat fazla önem verilmektedir. Apartman sakinlerinin yanı sıra dışarıdan gelen diğer ziyaretçilerin (kuryeler postacılar vs.) kullandığı alanların dezenfektanı da son derece önemlidir. Apartman temizliğinin planlı yapılması ve belirli aralıklarla tekrarlanması gerekmektedir. Doğru ekipmanlar kullanılmalı detaylara önem verilmelidir. Bina içerisinde çatı katından bodrum katına kadar her alan temizlenip dezenfektan işlemi yapılmalıdır. izkatemizlik firması sizlere Karşıyaka Apartman temizliği ile istediğiniz hizmeti sunmaktadır. Tek bir uzman ekip dışında iki veya daha fazla çalışan ile temizliği yaptırabilirsiniz. Karşıyaka merdiven temizliği ile korkuluklar, havalandırma pervazları/camları, kapı kolları, asansör içi, posta kutuları, tavan örümcek ağları gibi alanların temizliğine önem verilmektedir. Temizlik ekipmanlarının doğru kullanılması gerekmektedir. Temizlenecek olan alanın büyüklüğü doğrultusunda temizleme makineleri uygun görülebilir. Görevlendirilen profesyonel ekip hem makine hem de beden gücüyle en zor kirlerin bile üstesinden gelmektedir.

izkatemizlik Apartman temizliği karşıyaka ile İzmir’de ikamet eden kurum ve bireylere üst düzey kalitede hizmet sağlar. Detaylı bilgi almak için siteyi ziyaret ederek iletişim hatlarını kullanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı