Sponsorlu Bağlantılar

archerson.co

archerson.co

Fiziki ofis hazırlamanın zaman ve maliyet gerektirdiğinin farkında olan firma iş yapmak isteyenler için hazır ofis hizmeti veriyor. İstanbul’un en nezih semtinde hazırlanın ofisler sayesinde kişilerin ihtiyaç süreleri boyunca kullanabilecekleri hazır ofislere sahip olmalarını sağlıyor.

Hazır Ofislerin Özellikleri Neler?

Firma tarafından kiralanan hazır ofisler ilk olarak kişilerin ofis maliyetini ortadan kaldırıyor. Ayrıca ofis mekanında müşterileri için sunduğu sekretarya, çağrı yönlendirme, kargo karşılama, şirkete özel telefon ve karşılama anonsu hizmetleriyle prestij kazanılmasını sağlıyor. Bu sayede firma üyeleriyle çalışmak isteyen kişiler kaliteli hizmet alarak ofis tutan kişilerin müşterisi olabiliyorlar.

Archerson Ofis Fiyatları

Firma tarafından hizmete sunulan ve müşterilerle bağlantı kurmaya imkan veren sanal ofis fiyatları kişilerin talep ve ihtiyaçlarına göre değişiyor. Üyelik ve aylık ödeme yöntemiyle çalışan firmadan ofis kiralamak isteyenler kendilerine uygun paketleri seçebiliyorlar. Fiyatlar da tercih edilen ofis türüne göre belirleniyor. Tercih edilen pakete göre alınan ofis hizmetlerinde ikram, temizlik, internet, toplantı odası ve dolap gibi hizmetler de bulunuyor. Bu özelliklere sahip sanal ofislerin tutulması için firma web sitesinde yer alan formun doldurularak firmaya ulaşılması gerekiyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı