Sponsorlu Bağlantılar

Aşk Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Aşk Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

İnsanın hayatı boyunca en huzurlu ve mutlu hissettiği dönemler genellikle ilişkilerinde yaşadığı aşklar sırasında olsa da en büyük hayal kırıklıklarına da bu dönemlerde ulaşabilir. İşte ilişkilerde aşkın kaybolmaya yelken açtığı bu dönemlerde insanlar eskiye dönme arayışına girerler. Bu nedenle de en çok başvurdukları yöntem Aşk Büyüsü yaptırmaktır. Fakat bu büyüler yapılacağı zaman temelinde her iki tarafından da iyi niyeti gözetilmeli ve intikam duygusu beslenilmemelidir.

İnsanlar Neden Aşk Büyüsüne Başvururlar?

İnsanların ilişkilerinde yaşadıkları olumsuzluklar sonucu meydana gelen ayrılıkları veya soğuklukları ortadan kaldırmak adına Aşk Büyüsüne başvurdukları bilinmektedir. Bu büyünün yapılmasında karşıdakine zarar gelmesini değil, onun eski hislerini tekrardan kazanmasını amaçlarlar.

Aşk Büyüsünün Anlaşılması Mümkün Müdür?

Aşk Büyüsünün yapıldığının anlaşılması için önce bazı belirtilerin ortaya çıkması daha sonra da bir medyum tarafından olayların değerlendirilmesi gerekir. Ortaya çıkabilecek bazı belirtiler şu şekilde sıralanabilir:

– Büyüye maruz kalan kişinin sürekli büyü yapan kişiyi düşünmeye başlaması ve onu özleme hissinin artış göstermesi

– Büyüyü yapan kişinin sürekli rüyalarda yer alması ve ona geri dönme isteği oluşması

– Konsantrasyon veya dikkat kaybı yaşanması

– Sosyal ortamdan kopulması ve sadece büyü yapan kişinin yanında olma isteği

– Duygusal anlamda çöküş ve buna bağlı olarak durmayan bir ağlama isteği

Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur?

Aşk Büyüsünün bozulması, yapılmasından daha zor olabilecek bir işlemdir. Bundan dolayı da uzmanlık ister ve işinin ehli, tecrübesi yüksek ve güvenilir bir medyum tarafından yapılmalıdır. Büyünün bozulma aşamasına geçilmeden önce kişinin yaşadıkları dinlenir ve bu yaşananlar ele alınarak büyünün bozulması işlemine geçiş yapılır. Her medyumun kendine özel bazı uygulamaları bulunduğundan dolayı paylaşılmaları söz konusu değildir. Bu nedenle çevreden duyulan veya internette karşılaşılan büyü bozma yöntemlerine itibar edilmemeli ve denenmemelilerdir. Çünkü bilinçsizce yapılmaları durumunda bu işlemler farklı problemleri de beraberinde getirebilirler.

Aşk Büyüsünün Ne Gibi Etkileri Vardır?

Aşk büyüsünün etkisi altına giren kişilerde ruhsal ve fizyolojik açıdan birçok değişikliğin yaşandığı gözlemlenmiştir. En sık karşılaşılan etkisi sosyal yaşantıdan soyutlanarak, sadece büyü yapan kişinin yanında olmak istenmesidir. Bununla beraber büyüye maruz kalan kişilerde baş ağrıması, ishal, vücudun bazı bölgelerinde kaşıntılar, göz problemleri ve bitkinlik gibi etkilerin de oluştuğu gözlemlenmiştir.

Başta Aşk Büyüsü ve Bağlama Büyüsü olmak üzere bütün büyü türleri hakkında merak ettiklerinize web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı