Sponsorlu Bağlantılar

Autocad Kursu

Autocad Kursu

Autocad programını öğrenmek sadece ilgili alanları içeren bir durum değildir. Bu programı bilen kişi başka bir bölümde eğitim almış olsa dahi bu programdan faydalanabilir. Bu nedenle istihdam havuzu çok olan bir sektördür.
Autocad kursu için kişiler dilerlerse bağımsız olarak da çalışabilirler. Ya da iç mimarlık ofislerinde, peyzaj mimarlığı ofislerinde, tasarım alanında, otomotiv sektöründe ve daha birçok alanda çalışmak mümkündür. Kurs sonunda kursiyerler çok sayıda unvan alarak bu alanda uzman pozisyonuna erişme imkanına sahip olurlar. Öte yandan 3ds max kursu ve ileri excel kursu da satın alarak kendinizi geliştirebilirsiniz.

Autocad Uzmanı, Görselleştirme Uzmanı, Bilgisayar Görselleştirme Uzmanı, Çizim Teknisyeni, Teknisyen ve daha pek çok ünvanı bu kursla almak mümkündür. Bu sayede iş hayatında bu unvanlara uygun sektörlerde ve bu unvanlara uygun pozisyonlarda çalışabilirler. Bu, autocad ve bilgisayar destekli modelleme kurslarının kursiyerlere en önemli katkılarından biridir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu