Sponsorlu Bağlantılar

Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü

 

Ayırma büyüsü en çok talep gören ve kişilerin hayatları için aldıkları en önemli kararlar arasındadır. Burada birden fazla alternatif uygulanıştan söz etmek mümkündür. Aynı zamanda etki sürecine ve tesirine bakıldığında da pek çok farklı büyüyle karşı karşıya kalınabiliyor. Örneğin iki sevgiliyi ya da karı kocayı ayırmak bir etki iken kendinden ayırma büyüsü gibi alternatiflere de rastlıyoruz. Burada kişinin nasıl bir niyeti olduğuna göre büyü seçimi yapılmalıdır.

 

Ancak büyüler arasında en tehlikeli olan seçeneklerden birisi olmasından dolayı medyumlar ve hocalar bu noktada çok temkinli hareket etmektedir. Aynı şekilde kimsenin bu tarz büyüleri kendi başına, bireysel olarak, evinde ve bilinçsizce uygulamaması konusunda da sık sık uyarılar yapılmaktadır. Çünkü tutan ayırma büyüsü uygulandığı zaman ciddi bir beklenmeyen etkiyle karşılaşılabilir. Bunu medyumlar ve hocalar öngörerek farklı çözümler üretebilir.

 

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

 

Ayırma büyüsü nasıl yapılır konusuna değinmeden önce hoca ve medyumlar dışında kimsenin bunu uygulamaması gerektiği konusunun altını çizelim. Genel anlamda herkesin hayatında yaşayabileceği bir durum olduğundan ötürü iki farklı büyü üzerinde durulmaktadır. Bunlar kişinin talepleri dışında uygulayacak olan medyumun tavsiyeleri ile de şekillenebilir.

  • Sihr-i Firak
  • Hüddam-ül Firak

Burada Sihr-i Firak daha çok uygulanan ve nispeten etkilerinde beklenmedik tesirlere daha az rastlanan bir büyüdür. Ancak Melamiyanan olarak da bilinen HÜddam-ül Firak çok daha etkili ve aynı zamanda uzmanlık isteyen bir büyüdür. Melamiyanan en tehlikeli olarak adlandırılan hüddamlar arasında olduğu için medyum seçimi ya da hoca seçimi bu büyü için en önemli kriterler arasındadır. Ayırma büyüsü uygulanırken bazı tılsımlar, dualar ve esmalar okunmalı, kişiler üzerindeki bilgiler bu dualarla örtüştürülmelidir. Etkilerinin çok hızlı bir biçimde gözükmesinin ana sebeplerinden birisi budur. Eğer bilinçsizce uygulanırsa büyüyü yapan veya yaptıran kişi için ciddi sonuçlar doğabilir.

 

Ayırma Büyüsü Karı Kocayı Uzaklaştırır Mı?

 

Tutan ayırma büyüsü en çok evli karı kocalar için uygulanır. Aslında bu teknik açıdan doğru olsa da en az o kadar revaçta olan bir uygulama da sevgililer üzerindedir. Çoğunlukla sevgilisi tarafından terk edilmiş ve farklı bir ilişkisi olan bireyler üzerinde çokça uygulandığını görmekteyiz. Ritüel olarak bakıldığında riskleri olduğu için medyumlar ve hocalar uygulamadan hemen önce bazı konularda bilgi vermektedir. Devamında da uygulama tamamlanır ve kısa sürede karı koca arasındaki soğuma başlar.

 

Soğuma aşamasında muhabbetin bitmesi, aralarındaki bağın zayıflaması, kişinin diğerinden uzaklaşması, cinsel birlikteliğin sonlanması gibi pek çok etki ardı ardına görülmektedir. Eğer kişi yakınınızdaysa bu kişinin nasıl bir süreç yaşadığını daha iyi gözlemleyebilirsiniz. Ancak ayırma büyüsü nasıl yapılır diyenlerin en merak ettiği soru ayrıldıktan sonra geri gelip gelmeyeceği üzerinedir. Bunun için ekstradan geri getirme büyüsü yine uzman medyumlar ve hocalar tarafından uygulanabilir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı