Sponsorlu Bağlantılar

Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü

Kadim büyüler arasında ve yüz yıllardır yapılan büyük büyüler arasında bağlama büyüsü yer alır. Bu büyü halk arasında yapılan en yaygın büyülerden biridir. Genellikle ak büyüler arasında yer alır ve yapıcı bir özelliği bulunur. Bağlama büyüsünün amacı iki insanı birbirine bağlamak ve aşık olmalarını sağlamaktır. Onun için evli çiftler, nişanlılar ve flört aşamasında olan kişilerin sıklıkla başvurduğu yöntemdir.

Resimle Yapılan Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü aracılı bir büyüdür. Yani bu büyüyü yapmak için bazı malzemelere ihtiyaç duyulur. Bunlardan biri de resimdir. Resim kolay bir şekilde bulunduğu için bu yol daha fazla tercih ediliyor. Bağlama büyüsünün yanı sıra aşk büyüsü de resim kullanılarak yapılabilir. Herhangi bir yerden temin edilen resim tılsımlar okunarak katlanır ve her defasında resmin arkasına bazı dualar okunarak büyü yapılır.

Bağlama büyüsün yapılabilmesi için medyum İsmail hoca gibi deneyimli medyumlardan yardım alınmalıdır. Bağlama duası web sitesinden bu tarz büyüler için gerekli bilgilere ulaşabilir ve İsmail hocaya rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sitede ayrıca aşık etme duası gibi birçok duaya da ulaşabilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı