Gündem

Bahar Aylarının Vazgeçilmezi Trençkotlar

Alınacak kıyafetler yılın modasına uygun olması kadar işlevsel de olmalıdır. Yılda birkaç kez giyilebilen giysiler işlevsel değildir. Trençkot hava geçişlerinin yaşandığı zamanlarda kurtarıcı parçalar olarak dolaplarda yerini alır.

Kullanım zamanları genelde bahar aylarıdır. Havaların yumuşamaya başladığı ya da yavaş yavaş soğuduğu bu zamanlar ne giysem derdi artmaktadır. Dolabınızda yer alan bu parça sayesinde bu geçiş zamanlarını en şık şekilde geçireceksiniz.

En tarz trençkotları Vakfe farkı ile alabilirsiniz. Yılın modasına uygun renkleri de en klasik trençkot modellerini de bu sitede bulabilirsiniz. Her kombininize uyum sağlayacak bu kıyafetler ile siz de modaya uygun giyinebilirsiniz.

Farklı Renkler Farklı Tarzlar

Trençkotlar havalı duran dış giyim parçalarıdır. Yaş fark etmeksizin herkes tarafından giyilebilir. Sadece gençlerin tercih ettiği bir kıyafet türü değildir. İleri yaştaki kişiler tarafından da kullanılarak şık görünen tarzlar elde edilebilir.

Kombin şekillerine gelince hem elbise hem etek hem de pantolon ile giyilebilir. Her kombinde sizi daha şık gösterecek sihirli bir parçadır. Trençkot ile elbise kullanırken boyuna dikkat etmek gerekir. Etek boyundan kısa olan trençkotlar görüntüyü bozacaktır. Trençkotun etek boyunda ya da daha uzun olması gerekir.

Sitede uzunluğu birbirinden farklı modeller bulunuyor. Daha çok hangi amaç ile kullanılacak ise ya da boyunuza göre uzunluk tercihi yapabilirsiniz. Vakfe.com sitesinde size uygun modeli ve tarzı bulabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı