Sponsorlu Bağlantılar

Baykuş Haber

Baykuş Haber

Okuyucularına online haber takip etme imkanı veren Baykuş haber insanların merak edecekleri konuları içeren haberleri bir araya getiriyor. Web sayfasında yayınlanan haber türleri dünya, magazin, gündem, ekonomi, sağlık, siyaset, spor ve teknoloji haber türleri oluyor. Sayfaya giren kişiler haber çeşitleri arasından seçim yaparak ilgi duydukları haber türündeki son gelişmeleri takip edebiliyorlar.

Popüler Haberler

Web sayfasında okuyucuların insanlar tarafından en fazla takip edilen haberleri görmeleri mümkün oluyor. Bu nedenle ana sayfada popüler haberler bölümü yer alıyor. Bu bölümü inceleyenler en fazla okunan veya merak edilen haberleri görebiliyorlar. Popüler haberler gündem, teknoloji veya sağlık gibi konularda en çok okunan haberleri içeriyor. Bu bölümü inceleyenler rüyada fare görmek gündem haberini veya en iyi Hint filmleri teknoloji haberlerini görebiliyorlar.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı