Sponsorlu Bağlantılar

Bedava ve Doğru Yıldızname

Bedava Yıldızname

Bedava yıldızname hakkında bilgi almak isteyen kişiler uzman kişi ya da kitaplardan destek almaktadır. Yıldızname falına bakan uzman kişiler isim ve doğum tarihi alarak bakmaktadır. Astroloji ile ilgili bilgi sahibi olan kişiler yıldızların hareketini ve konumunu göz önüne alarak bakmaktadır. Özellikle taş, su ve toprak kullanılarak bakılan yıldızname falı etkili sonuçlar doğurmaktadır. Gelecek hakkında bilgi veren bu fal, özel ücretsiz yıldızname fal kitapları ile birlikte bakılmaktadır.

Yıldıznamenin en etkili bakma yöntemleri güneş ve ayın konumudur. Güneş ve ayın konumu hesaplanarak doğum tarihi ile karşılaştırılmaktadır. İsim analizi yapıldıktan sonra kişinin hem geçmiş yaşantısı hem de gelecekte olan olaylar hakkında bilgi vermektedir. Yıldızname bakmak isteyen kişiler genel olarak astroloji ile ilgili olan kişilerdir. Yıldız konumlarını ve hareketlerini takip eden kişiler geçmiş hakkında en net bilgileri vermektedir.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı