Sponsorlu Bağlantılar

Bilgi Kaynağı

Bilgi Kaynağı

Kişisel bloglar kişinin görüşlerini diğer kullanıcıların okumasına sunduğu internet siteleridir. Kişisel bloglar arasında üstün özellikleriyle kullanıcılarından beğeni toplayan bloglar vardır. Kelebiğimsi bu bloglar arasında yer almaktadır. Kelebiğimsi blogunda hem kişisel blog hem pratik bilgiler hem makaleler bulmak söz konusudur. Geniş bir konu çeşitliliğine sahip olan blogda neredeyse her konu hakkında detaylı ve doğru bilgilere ulaşmak mümkündür.

Pratik Bilgiler

Sitenin en çok dikkat çeken özellikleri arasında “Pratik bilgiler” kısmı yer almaktadır. Bu kısımda gerçek hayata dair birçok ipucu yer almaktadır. Bilgilerin doğru, araştırılmış ve nitelikli bilgiler olması kullanıcılar tarafından beğenilen bir özelliktir. Kelebiğimsi kullanıcılarına nitelikli makaleler sunarak yayın hayatına devam etmektedir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı