Sponsorlu Bağlantılar

Bilişim Odaklı Mesleki Kurs Programları

Bilişim Odaklı Mesleki Kurs Programları

Günümüzde mesleki eğitimler ile kariyer planlamalarınızı çok daha doğru ve çok daha dinamik bir şekilde yönlendirebilmeniz mümkün olmaktadır. Özellikle de her geçen gün hızla gelişen teknoloji ile birlikte bilişim uygulama ve sistemleri kullanımı konusunda mesleki eğitimlere katılım gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bu doğrultuda da her bir ticari oluşum için en temel ihtiyaçlardan birisi olan muhasebe hizmetleri konusunda profesyonel bilgisayar ortamında muhasebe programlarının kullanımına ilişkin muhasebe kursu programlarına katılım gerçekleştirilebilmektedir.

Muhasebe yazılımlarının yanı sıra günümüzde profesyonel insan kaynakları kursu İzmir genelinde yaşayanlar için profesyonel uzmanların eğitmenliğinde gerçekleştirilmektedir. Bilgisayar teknolojilerinin modern yaşamda önemli bir yer tutmasında güçlü etkiye sahip olan yazılımlardan birisi de Autocad yazılımıdır. Son derece geniş kapsama sahip olan bu yazılımın kullanımına istinaden eğitim için sunulan Autocad eğitimleri sunulmaktadır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı