Sponsorlu Bağlantılar

Bodrum Korsan Taksi

Bodrum Korsan Taksi

Lüks araçları ile kaliteli ve güvenli hizmet anlayışı ile hizmet sunan Bodrum Korsan Taksi, Bodrum’un her noktasına taşımacılık yapmaktadır. Taksicilikte uzman şoförleri ile 7/24 taşımacılık hizmeti veren durağımız, en uygun fiyat sunan tek taksi durağı olmaktadır.

Günün her saatinde arayabileceğiniz şoförlerimiz, her türlü taşımacılık ihtiyacınıza cevap vermek için beklemektedirler. Bodrum’da hizmet veren Mercan Taksi Durağına, 7/24 iletişim kanallarından kolayca ulaşılabilirsiniz. Durağımız güven, kalite ve uygun fiyat garantisi ile hizmete devam etmektedir.

Bodrum’a geldiğinizde eğer taksi ihtiyacınız olursa en uygun fiyat garantisi anlayışı ile hizmet veren korsan taksi bulabileceğiniz en ucuz ve konforlu taksilerdir. Burada tek yapmanız gereken işlem durak ile iletişime geçerek konumuzu bildirmek ve uygun aracı talep etmektir.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu