Gündem

Bodrum Korsan Taksi

Bodrum Korsan Taksi

 

Bodrum Korsan Taksi olarak müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için araç filomuzu yeniledi. Araçlardan daha yüksek verim alabilmek için yüksek modelli ve konforlu araçları bünyesine katan durağımız hizmet vermeye 7/24 devam etmektedir. Durağımız aynı zamanda en ucuz taksi taşımacılığı hizmetini vermektedir.

Taksiler günümüzde insanların kullandığı yada en fazla ihtiyaç duyduğu ulaşım araçlar arasında ön sıralarda gelmektedir. Bodrum’a yeni geldiyseniz yada taksi ihtiyacınız varsa iletişim kanallarımız üzerinden Mercan Taksi Durağı ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Korsan taksi sektöründe en iyi ve kaliteli sunan Mercan Taksi Durağı, kaliteli ve güvenli hizmet vermektedir. Bay bayan tecrübeli şoförleri ile Bodrum’un her noktasına 7/24 hizmet vermektedir. Bodrum’da taksi hizmeti almak istiyorsanız durağın iletişim kanalları üzerinden talebinizi iletebilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu