Sponsorlu Bağlantılar

Branda Çadır

Branda Çadır

Oto brandalarından yat ve tekne brandalarına, kafe ve bahçelerde kullanılan şeffaf brandalardan kamyon brandalarına kadar farklı sektörlerde kullanılan çeşitleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Kullanımının artması sonucunda oto branda hizmeti de veren firma kaliteli ürünleri ile müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır. Çit filesi ürünlerimizde en çok tutulan modeller arasında yer alıyor.

Tuval üzerine alüminyum folyo yapıştırılabilen mürekkepli baskı tekniği olan dijital baskı ile farklı desen ve şekillerde üretilebilen plastik malzemelerdir. Akay tente müşterilerine en iyi şekilde sunarak hizmetlerini anlamaya devam ediyor. Tuval, muşamba tipi, su geçirmez, kalın bir kumaş olarak tanımlanabilir ve yapısı farklı kullanım alanlarına göre değişiklik gösterir. Müşterilerinin isteklerine göre üretimlerini uzman kadrosu ile kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu