Sponsorlu Bağlantılar

Bu Telefon Numarası Kimin Adına Kayıtlı?

Bu Telefon Numarası Kimin Adına Kayıtlı?

Cep telefonunuza bilmediğiniz bir numaradan çağrı geliyor ve bu numara sürekli olarak sizi arıyorsa siteye ulaşarak numara sorgulama yapabilirsiniz. Sitede bulunan arama butonuna sizi arayan numarayı yazarak numaraya yönelik tüm bilgileri edinebilirsiniz. 0850 484 ile başlayan ya da farklı numaraları siteden sorgulatabilir, bu numaranın güvenilir veya güvenilmez olduğunu öğrenebilirsiniz.

Beni Arayan Numara Dolandırıcı Mı?

Sizi arayan numaranın dolandırıcı olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız siteden hizmet alabilirsiniz. 0212 945 gibi numaralar rehberinizde kayıtlı değilse siteden bu numaranın nerenin telefonu olduğunu öğrenebilirsiniz. Sitede telefon numaraları sebebiyle mağduriyet yaşamış olan kişiler de bilgiler sunuyor. Siteye ulaşarak bu numaraların hangi numaralar olduğunu öğrenebilir, sizlerde bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı