Sponsorlu Bağlantılar

Çadır Branda

Çadır Branda

Branda nedir, su ve su geçirmez kumaştan üretilen, mevsime göre sudan ve güneş ışığından koruyan ve genellikle bahçe, yüzme havuzu, kafe gibi yerlerde kullanılan malzemelerin genel adıdır.

Tente, su ve su geçirmeyen kumaştan üretilen, mevsime göre sudan ve güneş ışığından koruyan ve genellikle bahçe, yüzme havuzu, kafe gibi mekanlarda kullanılan malzemelerin genel adıdır.

Tenteler genellikle tekne ve araçlarda özellikle çay bahçeleri, bahçeler, plajlar gibi yağmurdan ve güneşten korunma gerektiren yerlerde kullanılmaktadır. Başta da belirtildiği gibi güneş ışığı ve yağmurun etkilerinden korunmanın gerekli olduğu her ortamda kullanılırlar.

Kanvas ile yapılan birçok ürün bulunmaktadır. Bunların başında tente, körüklü tente, menteşeli tente, sabit tente, asma gergi ve gergi branda sistemleri, çadır branda, kış bahçesi tentesi, plaj şemsiyeleri, bahçe şemsiyeleri, raylı tente ve minderler gelmektedir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu