Sponsorlu Bağlantılar

Çağatay Enes Fragman İçin İpucu Verdi!

Çağatay Enes Fragman İçin İpucu Verdi!

Çağatay Enes Ersoy, Atatürk’ün Samsun’a çıkışını anlatan yapıtı hakkında önemli bilgiler verdi. Ortağı Ümit Cem Şenol ile birlikte hazırladıkları film için ipuçları veren Ersoy, filmin çok heyecanlı ve beklenenin çok üzerinde olduğunu belirtti. Filmin fragmanının henüz tamamlanmadığına dikkat çeken genç yetenek, kısa süre içerisinde fragmanın da yayınlanacağının bilgisini verdi. Pek çok kişinin sabırsızlıkla beklediği filmde usta oyuncularda yer alıyor.

Film hakkında açıklamalarını sürdüren Çağatay Enes Ersoy, filmde herkesin şaşıracağı isimlerinde yer aldığını açıkladı. Filmle yönelik ilgi ve merak her geçen gün artarken fragmanın çıkacağı tarihte sabırsızlıkla bekleniyor. Filmde Atatürk’ü ortağı Ümit Cem Şenol’un canlandırdığını sözlerine ekleyen Ersoy, “Ortağım Mustafa Kemal Atatürk’e çok benzediği için bu rolü ona verdik.” açıklamasında bulundu. Öte yandan ortağının ortaya koyduğu performansı da çok beğendiğini de sözlerine ekledi.

Çağatay Enes Ersoy Kimdir?

Çağatay Enes Ersoy genç yaşından itibaren sinema ve televizyonculuğun içinde olarak kendisini bu yönde geliştiren başarılı genç yeteneklerden bir tanesidir. 19 Temmuz 1996 tarihinde dünyaya gelen Ersoy aslen Kastamonuludur. Çağatay Enes, CGT Grup Limited Şirketi’nde çalışmaktadır. Eğitime çok önem veren Çağatay Enes, ilk üniversitesini bitirdikten sonra şu sıralar ikinci üniversitesini de okuyor.

İkinci üniversitesini Koç Üniversitesi’nde okuyan Çağatay Enes, ilk okuduğu bölümden farklı olarak şu an psikoloji okuyor. Küçük yaştan itibaren ailesine yük olmamak için sürekli olarak çalışan Çağatay Enes Ersoy kendisini pek çok sektörde buldu. Hobi olarak oyunculuk yapan Ersoy daha sonra bu hobisini mesleğe dönüştürmek için yurt dışında 14 ay oyunculuk eğitimi aldı. Oyunculuk eğitiminden sonra ortağı ile birlikte böyle bir projeye başlayan Çağatay Enes Ersoy’un oldukça heyecanlı olduğu dikkatlerden kaçmadı.

Instagram Adresi https://www.instagram.com/cagatayenes_/

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı