Sponsorlu Bağlantılar

Cahit Kaya Belek Golf Academy

Cahit Kaya Belek Golf Academy

Caht Kaya ismi golf dünyasında sadece ulusal alanda değil uluslararası camiada da gayet iyi bilinen bir isim. İsveç PGA’de eğitim alarak antrenör olan ilk yabancı isim olan Cahit Kaya sporculuk yıllarında da büyük başarılara imza atmış bir isim olup ülkemizi bu sporda en iyi şekilde temsil etmişti. Maalesef golf sporunun ülkemizde çok fazla popüler olmaması Kaya’ya her zaman bir eksiklik olarak geldiğinden kendisi artık golfün tanıtımı için büyük projeler geliştiriyor.

Golfe 1996 yılında hayatının belki de en kötü zamanlarında başlayan Kaya her zaman bu sporun kendisini hayata bağladığını söylüyor. O zor günlerden golf ile kurtulan ve bu sporda büyük isim yapan Kaya özellikle gençleri golf öğrenmeye çağırıyor. Golf dünyası içerisinde büyük başarılara imza atmış olan Kaya artık bu başarıları öğrencileriyle yaşamak için tecrübelerini gençlerle paylaşıyor ve onları eğitiyor. Golfün herkese ulaşan bir spor olmasını istiyor ve tüm çalışmalarını da bunun için yapıyor. Amacı Türk golfünü de dünyaya tanıtmak.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı