Sponsorlu Bağlantılar

Çanta Modelleri

Çanta Modelleri

Clutch bag : Askısız ve kulpsuz küçük bir çanta türüdür. Genellikle gece kıyafetleriyle birlikte kullanılan çanta benzeri çantalardır. Klasör şeklinde olanlar veya kilit şeklinde olanlar var. Hem pratik hem de cüzdandan biraz daha büyük oldukları için çantaları taşıması kolaydır.

Bileklik Çanta: Uzun askılı veya bilek kayışlı küçük bir çantadır. Pratik ve kolay taşınabilir ürünler için kullanılan çantalardır.

Düğün çantaları: Genellikle küçük ebatlarda tasarlanan, yumuşak malzemelerden ve farklı kumaşlardan yapılan, beyaz ve krem ​​gibi renklerde güzel süslemelerle üretilen çanta çeşididir.

Makyaj çantası (Kozmetik Çantası): Farklı malzeme veya modellerde üretilen ve sadece makyaj malzemelerini bir arada taşımak için tasarlanmış küçük boyutlu çantadır. Genellikle her gün kullandığımız çantada taşınır. Amaç makyaj malzemelerinin günlük çantaya dağılmamasını sağlamaktır. Aker çanta modelleri ile siz de farklı olun.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu