Sponsorlu Bağlantılar

Çatı Penceresi Etekliği

Çatı penceresi etekliği, pencerenin doğru bir şekilde montajının yapılması için gerekli olan unsurlardan birisidir. Kusursuz bir şekilde çatı penceresi etekliğinin tasarlanması durumunda kullanılan çatı malzemesi ile beraber çok daha dayanıklı olan mükemmel bir birleşimin ortaya çıkmasına yardımcı olur. Kullanılan eteğin amacı doğru ve iyi bir şekilde drenajın sağlanması ve pencerenin dışardan gelen doğal etmenlerden korunmasına yardımcı olmaktır. Eteklikler bütün pencerelere uyumlu olacak şekilde dizayn edilir. Çatı penceresi etekliklerinin hepsi standart olacak şekilde alüminyumdan hazırlanır. Polyester bir astara sahiptir. Bu nedenle de sürekli bir koruma sağlar. Çünkü polyester astar sürekli bir şekilde korunmasına yardımcı olur. Bu nedenle de tercih edilmesi gereken bir sistemdir.

Çatı penceresi etekliği en doğru montajın yapılması için gerekli olan bir sistemdir. Farklı modüllerde bulunan çeşitleri vardır. Bağımsız olan tek eteklik, iki adet yatay kombi etekliği, dörtlü yatay kombi etekliği, ikili dikey kombi etekliği, blok dörtlü kombi etekliği, blok altılı kombi etekliği şeklinde farklı çeşitleri vardır. Sizin ihtiyacınıza uygun olan seçenek sunulur. Çatı katları için aynı zaman da yalıtım malzemesi olarak da kullanılabilir. Çatı penceresi eteklikleri pencerelerin rahat bir şekilde kullanılmasına fayda sağlar. Bu sayede kullanımının da daha kolay olmasına yardımcı olur. Bu nedenle de kullanılması gereken ürünler arasında yerini alır.

Kaynak; https://yildirimcatisistemleri.com/cati-penceresi/

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı