Sponsorlu Bağlantılar

Çelenk

Çelenk

Çelenk deyince akla resmi kurumların remi bayramlarda Atatürk büstü önüne koyduğu çelenkler gelir. Fakat çelenk çok farklı amaçlar içinde kullanılıyor. Düğünlerde, nişanlarda, nikahlarda, açılış törenlerinde ve cenazelerde çelenk göndererek insanlar kendilerini hatırlatıyorlar.

İnceliğin Sembolü Çelekler

Sevdiğiniz birinin düğününe, nikahına katılamayacağınız zaman mutlaka bir düğün hediyesi veya bir çelenk göndermelisiniz. Güzel iç açıcı bir renk tonunda hoş çiçeklerle çevrili bir çelenk o anki ortamı bozmadan sizi telafi edecektir.

Yine sevdiğiniz bir arkadaşınızın açacağı bir işletmeye göndereceğiniz bir çelenkle hem hayırlı olsun dileklerini yerine getirmiş oluyorsunuz hem de ona sizin için ne kadar değerli olduğunu hatırlatmış oluyorsunuz. Bu tür organizasyonlar için ve daha fazla çelenk gönder seçeneği için çelenk burada web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı