Sponsorlu Bağlantılar

Çelik Kapı

Çelik Kapı

İnşaat sektörünün yan işleri olarak kapılar önemlidir. Kapılar inşaatlarda en dikkat çeken aksesuar olmakla beraber özellikle güvenlik açısından koruyuculuk özelliği ile de önemlidir. Klasik kapı üretimi yerine çelik kapı üretimi yapan firma renk, model ve çeşitleri ile üretim alanında kalitesiyle öncü firmadır

Uygun Fiyat

Firmanın ürettiği kapılar arasında villa kapısı ve yangın kapısı üretimi de yapılmaktadır. Firma Profesyonel üretim teknolojisi ile ürettiği kapıları uygun fiyatla toptan ve perakende satış imkanı ile alıcılarına sunuyor. İç kapı üretimi de firmanın ürettiği kapılar arasındadır.

Güvenlik amaçlı hazırlanan özel kilit sistemli kapıları yaşam alanlarınızda güvenle kullanabilirsiniz. Üretim aşamasından satış aşamasına kadar tüm kapı çeşitlerine firmanın internet sitesinden ulaşabilir, kapıları inceleyebilir ve online olarak satın alabilirsiniz.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı