Ekonomi

Dagi Yatırım’dan pay alımı

Dagi Yatırım Holding A.Ş, pay alım satım bildirimi yaptı.

Kamuyu Aydınlatma Platformuna (KAP) yapılan açıklamada şu bilgiler aktarıldı:

“Şirketimiz Yönetim Kurulu’nun 04.01.2022 tarihli toplantısında; daha önce 28.12.2021 tarihinde; Şirketimiz iştiraklerinden Dagi Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş. (Dagi Giyim) sermayesinde Şirketimiz tarafından sahip olunan 25.500.001,77 TL nominal değerli (B) Grubu paylardan 18.651.860 TL nominal değerli payları, Mahmut Nedim KOÇ’a 2,50 fiyat ile BİST’te özel emir yöntemi ve piyasa kuralları çerçevesinde satış işlemi kararı alınmış ve ilgili işlem gerçekleşmiştir.

Yapılan bu işlem sonrasında Yönetim Kurulu’nun bugün almış olduğu karar doğrultusunda DAGİ (Dagi Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş.) paylarının 1 adet lot fiyatının 2,71 TL olarak revize edilmesine karar verilmiş olup daha önceki işlem fiyatıyla revize edilmiş olan işlem fiyatı arasında ki fark alıcı Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mahmut Nedim Koç tarafından tamamlanacaktır.”

Hibya Haber Ajansı

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu