Sponsorlu Bağlantılar

Dağıtılmış Defter Teknolojisi

Dağıtılmış Defter Teknolojisi

Stark Chain, sahip olduğu özelliklerinin yanı sıra dağıtılmış defter teknolojisi desteği ile de öne çıkıyor. Proof of Active algoritması gibi başlıca özellikleri ile her kesimden madenciye fırsat sunan Stark, bu teknoloji sayesinde de çok sayıda kullanıcıya ulaşmayı hedefliyor.

Stark Chain özellikleri arasında benzersiz dağıtım algoritmasının yanı sıra Memo Wallet, tersine yarılanma ve çevre dostu madencilik gibi kullanıcılara türlü avantajlar sağlayan özellikler de yer alıyor.

Dağıtılmış Defter Teknolojisi Özellikleri

Stark, son derece gelişmiş ve modern madencilik sistemi bulundurmasının yanı sıra dağıtılmış defter teknolojisini sağlamasıyla da artıları artı katıyor. Akıllı kontratlarında bu teknolojiye yer veren Stark, güvenliğe verdiği önemi gösteriyor.

Dağıtılmış defter teknolojisinin özelliklerinin başında, programlanabilir olması ve bütün kayıtları ayrı şifreleyerek güvenli olması geliyor. Bunun yanı sıra kullanıcıların kimliğini belli etmemek adına anonim isimler kullanıyor ve onaylanan kayıtlara müdahale edilememesini sağlıyor.

En önemli özelliği ise isminde de geçen dağıtılmış olmasıdır. Bu özellik, şeffaflığı sağlamak adına kopyasının oluşturulması demektir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı