Sponsorlu Bağlantılar

Denetim Hizmetleri

Denetim Hizmetleri

Kanunlarla belirlenen çerçevede, müşterilerinin ürünleri ve ekipmanları için denetim hizmeti veriyorlar. Denetimler sayesinde, tüm işlemlerin kalite standartlarına ve insan sağlığı gerekliliklerine uygun olmasını sağlıyorlar. Denetimler sayesinde etkin bir kontrol sistemi oluşturuyor ve yönetilmesini sağlıyorlar. İşletmelerin tüm iç kontrollerini daha etkin bir şekilde yönetmeye ve bu konuda bilgilendirmeler yapamaya çalışıyorlar.

Ürün Muayeneleri

İşletmelerin, üretimini yaptıkları ürünler için muayene hizmetleri vererek, uluslararası standartlara ve kanunlara uygun üretimler yapılmasını sağlıyorlar. Ürün çeşitliliği çok fazla olduğu için ürünlerin, kullanım durumları, içerik özellikleri ve üretim şartlarına göre denetimlerini düzenli olarak gerçekleştiriyorlar. Bağımsız ve tarafsız olarak verdikleri hizmetler ile işletmelerin daha güvenli ve kaliteli olmalarını sağlıyorlar.

Sistem Belgelendirme

Uluslararası standartlara göre oluşturulan yönetim sistemlerinin, işletmeler üzerinde uygulanabilmesi için belgelendirme yapılması gerekiyor. İşletmeler tarafından yapılan başvuruları hemen değerlendiriyor ve gerekli teknik düzenlemelerin yapılmasını sağlıyorlar. Belirlenen süreç içerisinde, gerekli teknik düzenlemelerinin tamamlanıp tamamlanmadığını tarafsızlık ilkesi ile denetliyor ve standartlara uygun hale geldiği görüldüğünde sertifika düzenleme işlemlerini yapıyorlar.

 

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı