Gündem

DHL Express Türkiye’den hızına hız katan kurye hizmeti

DHL Express Türkiye, çok acil gönderiler için Özel Ekspres Kurye Hizmeti (On Board Courier) ile  en özel ve en hızlı kurye hizmetini başlatıyor. Bu premium servisle; müşteri talepleri 30 dakika içinde yanıtlanıyor ve özel bir kurye, gönderiyi istenilen ülkedeki noktaya bizzat ulaştırıyor. 

 Türkiye’de hızlı hava taşımacılığının kurucusu DHL Express Türkiye, müşterilerinin çok acil uluslararası gönderi taleplerine yönelik Özel Ekspres Kurye hizmetini sunuyor. Dünyanın dört bir yanındaki destinasyonlarda sağlanabilen bu hizmetle, acil ve önemli gönderiler en hızlı ve güvenli şekilde alıcısına ulaştırılıyor. DHL Express Türkiye’nin sunduğu bu premium hizmetten yararlanmak isteyen müşterilerin gönderilerine özel bir kurye atanıyor. Kurye, gönderiyle birlikte talep edilen ülkeye giriş yapıyor ve gönderiyi adrese elden teslim ediyor. 

Hafta sonu ve tatil günlerinde de hız kesmek yok

Gönderi takibi DHL Express Türkiye Özel Hizmetler departmanı tarafından yürütülüyor ve teslimat sürecinin her safhasıyla ilgili bire bir bilgi alınabiliyor. Bu hizmette adresten havalimanına, adresten adrese, havalimanından havalimanına gibi farklı seçenekler sunuluyor. 

Acil bir çözüm arayanların yararlanabileceği bu serviste, gelen talepler 30 dakika içinde yanıtlanıyor. Hafta sonu ve tatil günlerinde de hizmet alınabiliyor. İçeriğin uçuşlara, işleyişe ve teslimat yapılacak ülkenin ithalat kurallarına uygunluğuna göre, dünyanın tüm ülkelerine gönderi yapılabiliyor. 

DHL Express Türkiye Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Efe Başaran, Özel Ekspres Kurye hizmetiyle ilgili şunları söyledi: “Acil ve hassas gönderilerin deneyimli bir kurye tarafından dünyanın her yerine elden teslimatını sağlayan bu hizmetimizle, her dakikanın önemli olduğu kritik durumlarla karşı karşıya kalan veya değerli gönderilerinin teslimatını en hızlı ve güvenilir şekilde yapılmasını isteyen müşterilerimiz için bir alternatif daha sunuyoruz.”

Uluslararası hızlı hava taşımacılığı sektöründe ülkemizdeki 40’ıncı yılını geride bırakan DHL Express Türkiye, müşterilerinin farklı ihtiyaçlarına özel çözümler geliştirmeye devam ediyor. 

Hibya Haber Ajansı

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu