Sponsorlu Bağlantılar

Diş Hekimi Ali Ayrancı ve Başarılı İmplant Uygulamaları

Diş Hekimi Ali Ayrancı ve Başarılı İmplant Uygulamaları

Ağız ve diş sağlığı konusunda Konya’da güvenle başvurulabilecek bir adres olan Diş Hekimi Ali Ayrancı ve ekibi alanlarındaki son teknoloji imkanlarıyla çalışır. Gülüş tasarımı, diş protezi, diş eti tedavisi, kanal tedavisi, implant, çene eklem problemleri gibi konularda verilen Konya diş hekimi hizmetleri hasta memnuniyeti sağlar.

Konya İmplant

Ağızda diş kaybı oluşması hem çiğneme konusunda problem yaşatır hem de estetik görünümü bozar. Protez dişler de doğal dişler kadar konforlu olmayabilir. Günümüzde bu problemler Konya implant uygulamaları ile açılıyor. Çene kemiğine yerleştirilen vidalara takılan implant dişler hem diğer dişlere zarar vermiyor hem de doğal dişler gibi rahat bir kullanım sağlıyor.

Ali Ayrancı ve uzman ekibi başarılı implant uygulamaları ile Konya’da öne çıkan isimlerdir. Kendilerinden yardım alınarak ömür boyu kullanılacak dişlere sahip olunabilir.

Ali Ayrancı’nın çalıştığı polikliniklerde ortodonti tedavileri de yapılır. Konya diş teli hizmetleri ile şekli bozuk olan ya da ayrık duran dişler düzeltilerek mutlu gülüşler sağlanır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı