Sponsorlu Bağlantılar

Diş Tedavisinde Profesyonel Site

Diş Tedavisinde Profesyonel Site

Diş ile ilgili tedavilerde adından söz ettiren site, ortodonti sorunlarının yanı sıra cerrahi konularda da tercih edilmektedir. Profesyonel tasarım özelliğine sahip sitede hizmet konuları ayrıntılı bir şekilde verilmiştir. İmplant fiyatları diş sayısına göre farklılık göstermektedir.

Ağız Sağlığında Güvenilir Adres

Dişlerde, çenede ve yüz kısmında meydana gelen bozulmaları düzeltmek için ortodonti tedavi yöntemine ihtiyaç duyulmaktadır. Sitenin hizmet programı içerisinde yer alan estetik gülüş, implant ve porselen diş hizmetleri güncel ve sağlıklı yöntemlerle gerçekleştirilmektedir.

Dijital özelliğe sahip hekimlik işlerinde de site popüler bir seçenektir. Ayrıca diş gıcırdatma ile ilgili konular da hizmet programı içerisinde yer almaktadır. Diş kaplamada en üst noktalardan biri olan inley ve onley yöntemi de hizmet programında yer alıyor. Bu yöntem dolgu ile kaplama arasında yer alan bir yöntemdir. Zirkonyum kaplama fiyatları güncel bir şekilde değerlendirilmektedir.

Klinik Yılların Deneyimine Sahip

Porselen kaplama ve estetik gülüş tasarımları sitenin konuları içerisinde yer almaktadır. Kanal tedavisi diğer ismiyle sinir tedavisi güvenli bir şekilde yapılıyor. Gülüş tasarımlarında kırık diş, ayrık diş ve çarpık diş tedavisi konusunda güncel yöntemler tercih ediliyor. Diş doktoru Sn. Ceylan ERGUL  25 Yıllık tecrübesi ile implant ve estetik konusunda uzmanlaşmıştır. Ayrıca tam diş implant ile ilgili tedaviler de güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Lamine kaplamayla konularda da klinik işin uzmanı diş hekimleri ile çözüm üretiyor. 2008 yılından bu yana hizmet veriyor.

 

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı