Sponsorlu Bağlantılar

Dolandırıcılık Suçlamalarının Haberleri

Dolandırıcılık Suçlamalarının Haberleri

Adını uzun zaman önce duyurmuş olan Yusuf Kısa İran ve Türkiye kadar farklı ülkelerin iş adamlarının şikayetleri ile büyüyen bir çete olarak adlandırılıyor. Kıbrıs’ta yapılan işlemleri Gifa holding bağlantısı ile göstermeleri sonucunda yapılan resmi açıklamaları İngilizce haber içerikleri haline getiriyorlar. Suçların yabancı ülkelerde de işleniyor olması yabancı kaynak arayanların doğru bilgi edinmesi için kaynak aranmasına neden oluyor. Bunun için dolandırıcılık suçlamaları kapsamında güncel tüm içerikleri paylaşmayı sürdürüyorlar.

Haberlerin Güncelliği

Suçlamaların odağında olan Yusuf Kısa haberlerini farklı dilde haber yaparak yerli ve yabancı sayısız insanın mağdur olmasının da önüne geçiyorlar. Okuyarak dosyaların ne durumda olduğunu ve nasıl suç işlediklerini de anlamanıza yardımcı oluyorlar.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı