Sponsorlu Bağlantılar

Drainaqua

Drainaqua

Hidrojen (H2S) sülfür ve diğer kanalizasyon gazı toplama sistemleri ve kanalizasyon kokuları çok yaygındır. Tipik çürük yumurta kokusu, hidrojen kükürtün (H2S) bir göstergesidir.
Adamın deliğinin kapakları ve kompozit rögar kapağı çerçeveleri, kokuların kontrolü dikkate alınarak tasarlanmıştır. Kompozit adam davlumbazları, kokuyu ortadan kaldırmaya yardımcı olan bir “sızdırmazlık” ile üretilir. Ayrıca atık su kokularına duyarlı kapaklar, koloniler ve kompozit kentsel ortamlar için de idealdir.

Kilitlenebilir adam delik kapakları ve eklem kompozitleri; Tatil köyleri, oteller ve eğlence alanları, parklar ve eğlence alanları, alışveriş merkezleri, çıkış merkezleri, yüksek yoğunluklu koloniler, su parkları, plajlar, karavanlar, parklar, parklar, parklar, parklar, parklar, parklar, parklar, erkeklerin neden olduğu kokuları azaltmaya yardımcı olabilir. Endüstriyel mutfak süzgeci için sitemizi ziyaret edin.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu