Sponsorlu Bağlantılar

Dünyayı Milletinin Çıkarlarına Göre Oku

Dünyayı Milletinin Çıkarlarına Göre Oku

İnternetin yaygınlaşması ile iletişim hızı artarken bu mecrayı kullananlar insanları kendi fikirleri ve menfaatleri doğrultusunda yönlendirmek için her türlü yola başvurabiliyor. Haberay, haberleri size sadece ülke menfaatlerini dikkate alarak tarafsızca sunmak maksadıyla faaliyetlerini yürütüyor.

Haber denilince akla gelen gündeme dair ne varsa bu sayfada bulabilirsiniz. Siyaset, ekonomi, spor ve yaşama dair tüm konular burada bulunuyor.

Sitede ayrıca İzmir özelinde; sanatsal faaliyetlerden eczanelere hava durumundan şehir rehberine kadar bilgiler de güncel olarak bulunuyor.

Gecikmiş Haber, Haber Olmaktan Çıkar

Haberler, çeşitli vasıtalarla yayılırken zaman geçtikçe değerlerini kaybediyor. Farklı yollardan olayı öğrenen vatandaşların olaya bakış açıları da değişiyor. Haber gecikince haber olmaktan çıkıyor. Her haberi en önce öğrenen ve değerlendiren, bazı durumlarda buna göre durumu kontrol edenler arasında olmak için doğru adreste bulunmanız gerekiyor.

Haber Yorumsuz Olmalıdır

Son dakika yaşanan gelişmeler, hayatın gidişatını da etkiliyor. Doğru adresteyseniz sizin de doğruyu yorum katılmadan öğrenme şansınız bulunuyor.

Sayfada, son dakika haberler tüm kaynaklardan daha hızlı olarak okuyucuya ulaştırılıyor. Size dünyayı Türkiye’nin gözünden okumak kalıyor.

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı