Sponsorlu Bağlantılar

E-İmzalı Talimat

E-İmzalı Talimat

Islak imza gereken işlemlerin daha kolay ve zamandan tasarruf ile birlikte daha hızlı halledilmesi için e- imzalı talimat ve daha birçok hizmet site içerisinde bulunuyor. Web ve mobil uygulamaları ile kullanıcılara hizmet veren sitede kategoriler ayrıntılı bir şekilde anlatılıyor. Siz de kategorileri incelemek ve detaylardan haberdar olmak için siteyi ziyaret edin, özel çözümler ile birlikte kısa süre içerisinde sorunlarınızı halledin.

Ne Gibi Hizmetler Sunuluyor?

İş sürecinin hızlanması ve imza işlerinin beklememesi için kullanıcılara site içerisinde uygulamalar sunuluyor. Uygulama android cihaza inebiliyor. Uygulama sayesinde kullanıcılar platforma elektronik imzalı banka talimatı, resmi yazışmalar, yönetim kurulu kararları gibi kategorilerde elektronik imza veya mobil imzasını bırakabiliyor.

Size özel çözüm önerileri sunan sitede üyelik girişi yer alıyor. Üyelik girişinin ardından site içerisindeki yönergeler ile işlemler kolay bir şekilde yapılıyor. Siz de işlemlerinizi kolay bir şekilde halletmek, güvenilir bir şekilde imzanızı dijital ortama taşımak istiyorsanız siteyi ziyaret edin ve fırsatlardan yararlanın. İmzalar, elektronik imza kanunu ile geçerlilik kazanmıştır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı