Sponsorlu Bağlantılar

Edaazakli.com

Edaazakli.com

İnsanlar geleceğe yönelik planlamalar yaparken kendilerini tanımaya çalışırlar. Web sitesi üzerinden sunulan hizmetlerle kişilere gelecek planlaması alanında koçluk hizmetleri veriliyor.

İnsanlar kendi eksik yönlerini keşfetme işlemlerinde çoğu zaman yetersiz kalabiliyor. Verilen danışmanlık hizmetleri ile kişinin kendisini daha iyi tanımasını sağlayacak en iyi danışmanlık hizmetlerini veriyor.

Koçluk Hizmeti

Koçluk hizmetlerini, yaşam koçluğu, gençlik koçluğu, gelecek planlaması gibi farklı kategorilerde sunuluyor. Öğrencilerin en çok yaşadığı sınav kaygısı sorunlarına çözüm buluyor.

Gelecek planlaması alanında sunulan danışmanlık hizmeti ile meslek seçimi konusunda, sahip olunan yeteneklere ve gelecekle ilgili farklı alanlara yönlendirmeler yapılıyor. Koçluk kategori bölümü üzerinde her yaştaki kişilerin ihtiyaçları olabilecek destek seçeneklerinin neler olduğu gösteriliyor.

 

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı